Nu vindem bauturi alcoolice minorilor
In seara asta am fost martorul unei intamplari care mi-a dat mult de gandit. M-am dus pana la KFC Unirea, nu de alta dar FTWul tre sa mai si manance. In aglomeratia de rigoare (cu tot felul de tarani, gigolo italiano, pustime, cine a fost seara la KFC stie despre ce vorbesc), in fata mea,…