Steaua, mai slaba

Din pacate, cu un Bayern mult mai sigur decat Roma de-aseara, Steaua n-a putut mai mult decat un 0-1. In mare, am jucat varza, in frunte cu Toja si Semedo. E drept, si ceva ghinion la cele doua bare, dar oricum, Bayern n-a lasat nici un moment impresia ca pierde meciul din mana. Pacat de rezultatul de dincolo, 2-2 intre Lyon si Fiorentina, dar oricum, grupa se joaca in continuare.

Similar Posts

  • wtf?

    Eu: si tu esti? Una: ce? Eu: cine? Una: euuuuuuuu Eu: care eu? Una: cineva ………… esti din barcelona? Eu: nu chiar Eu: tot cu b incepe…da’i bucuresti Una: pai si nu esti aici in spania si lucrezi la un restaurant sau bar? Plm, care m-ati mai vazut prin baruri sau restaurante prin Barcelona, sa-mi…

  • Glume de avion

    Cursa operata de Tarom, se vedea ca avionul trecuse prin multe la viata lui: Inainte de decolare: “Bai nene, da’ aripa aia are cam multe puncte de sudura pe ea. Au peticit ceva astia la ea!” Fulger intr-o parte: “Ba, ala a fost fulger, sau a fost de la motor?” Turbulente: “Hai ma nene, c-abia…

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.